Johannesburg - Het Departement van Vervoer heeft bekend gemaakt dat enige middel van transport tijdens het WK 2010 enkel zal mogen gebeuren met operatoren die hiervoor speciale toestemming hebben gekregen.
Zij die zich succesvol registreren zullen een officiele stikker mogen aanbrengen op hun voertuig. Het departement moedigd gebruikers alvast aan enkel gebruik te maken van de officiele voertuigen tijdens het WK 201 dat half juni dit jaar van start gaat.
Wie een extra dienst levert voor zijn klanten, denk maar aan gastenhuizen die hun klanten van en naar een luchthaven op locatie brengen zullen eveneens dienen te beschikken over een goedkeuring. Deze regelgeving is enkel van toepassing indien er gebruik wordt gemaakt van meer dan 3 zogenaamde "courtesy vehicles. Alle voertuigen die gebruikt worden voor transport zullen ook moeten gekeurd worden alvorens ze de weg op gaan. Wie zich wil registreren heeft nog tijd tot 28 februari. |